לוגו טייפאיט

אודות טייפאיט

מעל 13 שנים שאנו עוסקים בתוספות שיער. אפשר לומר שמאז ומתמיד אהבנו מראה שיער בעל נפח ואורך מרשים. עם זאת, לא תמיד אהבנו את התהליך החיבור של תוספות השיער, לא פעם הם היו גורמים לנזק בשיער, נופלות לאחר זמן שימוש קצר, השיער היה מתקרזל או מתפצל או שפשוט מראה השיער היה נראה רע מאוד לאחר שימוש ממושך. תמיד ידענו שצריך לשנות, שצריך ליצור תוספות שיער שיהיו כל כך קרובות באיכות, במראה ובהרגשה לשיער הטבעי שנמצא על ראשך. אחרי שנתיים של מחקר ופיתוח הצלחנו ליצור את המהפכה הבאה בתחום תוספות שיער במדבקה - תוספות השיער של טייפאיט.


 

מהפכה אמיתית בתחום תוספות השיער במדבקה.

״זאת מהפכה טכנולוגית אמיתית בתחום תוספות השיער״

מדובר בשיטה החדשנית ביותר כיום בתחום תוספות שיער קבועות המאפשרות בתהליך הרכבה קל וייחודי לבצע שינוי בגווני השיער, להוסיף נפח ואורך, בקיצור - לעשות מהפך במראה השיער שלך. תוספות השיער שלנו מרגישות נוחות יותר וניראות טבעי יותר מכל שיער שניסית קודם. כל תוספות השיער של טייפאיט הינן תוספות שיער משיער אמיתי, 100% טבעי ולא מעובד. 


אודות טייפאיט

טייפאיט הינו מותג תוספות השיער המוביל והגדול בישראל. אנו מספקים תוספות שיער לסלונים ומעצבי שיער. מעל 3200 מעצבי שיער כבר עובדים באופן בלעדי עם תוספות השיער שלנו. שיטת ההרכבה הייחודיות של טייפאיט מספקת תוצאות מדוייקות לצד איכות שיער מובטחת. כל תוספות השיער של טייפאיט עשויות -  100% שיער אדם, טבעי ולא מעובד.


צרו איתנו קשר.

רוצים לדעת יותר על השיער שלנו? מוקד השירות שלנו והצ‘אט זמינים עבורכם בשעות הפעילות שלנו.

משעה 08:00-17:00 שעון מקומי. ניתן ליצור קשר גם באמצעות צ’אט הווטסאפ שלנו כאן

הסיפור שלנו