לוגו טייפאיט

השיער שלנו

שיער איכותי ללא פשרות

בעזרת תוספות השיער של טייפאיט את יכולה להוסיף נפח, אורך, גוונים וצבע בזמן ממוצע של 45 דק. לאורך כל התהליך אין שימוש בחומרים כימיים.

דוגמנית עם שיער מלא ושופע

מעל 12 שנים שאנחנו עושים בתוספות שיער. אפשר לומר שמעולם לא הפסקנו ללמוד, תמיד בעשייה, תמיד עוסקים בחדשנות ולומדים כיצד לייעל ולשפר את המוצרים שלנו על מנת שנוכל להביא לכם את המוצרים הטובים ביותר. בשלוש השנים האחרונות השקענו ימים כלילות בחברתינו במחקר ופיתוח על מנת לנסות וליצור את תוספות השיער המושלמות. כאלו שניתן יהיה לומר עליהן שהן הטובות בעולם!שמחים לבשר לכן נשים יקרות שהצלחנו! תוספות השיער במדבקה של טייפאיט הם לחלוטין המהפכה הבאה בתחום תוספות השיער במדבקה.

עם שיער 100% טבעי ובתולי, ללא עבר של טיפולים כימים. בעל ברק טבעי וזהר של שיער אמיתי, אין פלא שיותר מ 3200 מעצבי שיער ניסו והתאהבו במותג שלנו. השילוב בין שיער איכותי לטכנולוגיית החיבור הייחודיות של טייפאיט יוצר מראה ונוחות מושלמים שפשוט מחזיקים לאורך זמן. 

הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול

זה נכון, בתמונות ברשת רוב השיער נראה אותו הדבר אבל אילו הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול. תוספות השיער במדבקה שלנו מרגישות נוח יותר מכל תוספות שיער אחרת, השיער בעל מראה טבעי ומגע רך ונעים. איכות השיער שלנו היא בעלת תו איכות מהגבוהות ביותר, כל השיער שלנו נבדק בקפידה ועשוי מ 100% שיער טבעי ואמיתי ואינו מעובד.

התוצאה: מראה שיער טבעי שמרגיש ומתנהג בדיוק כמו חלק מהשיער הטבעי שלך.

את תרגישי את ההבדל.

  • שיער איכותי וקבוע שניתן לשימוש ארוך במיוחד.

  • 100% שיער אמיתי,לא מעובד.

  • מגוון רחב של גוונים המאפשר התאמה ושילוב טבעי לרוב גווני השיער.

  • מדבקות החיבור מיוצרות בארה“ב וחזקות פי 2 מכל שיטת חיבור אחרת.

  • מותאם לכל סוגי השיער, גם לדליל במיוחד.